Dokument
edition published: 2023-10-06
availability: CC BY-NC-SA (https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/)

69933 II/III spc ?, FrA,B,D,E,F; Philadelphia, FrC

[...] [...]blati pr[...][...] [...]s reliqu[...] [...][...]b[...][...] [...]

[...] [...][...]upo onestius [...] [...] cibario ex sub[...] [...][...]r[...]br[...][...] [...]ti ex[...] [...]

[...] [...][...][...] [...][...]t[...][...] [...][...]rdos k[...][...] [...]

[...] [...][...][...] [...][...]o[...]ss[...][...] [...]

[...] [...]pr[...][...] [...][...]cal[...][...] [...]

[...] [...]ona[...] [...] felicis [...] [...]tione[...] [...]est [...][...] [...]