Brief
edition published: 2023-10-06
availability: CC BY-NC-SA (https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/)

69946 IIIspc ? ChLA10,448

[...]m solve te[...] [...]nio qui est ipse [...] [...]te aestumat Aper [...] [...] accepi a te a Iuli [...] [...]ri sub praefect[...] [...] contubernio tuo [...] [...][...]luc [...][...] [...][...][...][...]