Prozessprotokoll
edition published: 2023-10-06
availability: CC BY-NC-SA (https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/)

69963 V spc? Hermoupolis Magna

[...] [...]ου[...] [...]και [...][...] [...]πιων θεο[...] [...] Σαραπιων[...]εο[...][...] [...]εστιτω [...] [...][...]εντοι περαιτερ[...][...] [...] per Marcellum[^a1] [...]

[^a1: [...] per Marcellum | [...]es Marcellus]